В книге «На старт!» есть § 4. Success story. В данном параграфе рассказывается замечательная история успеха в поиске работы. А также повествуется о так называемой стратегии голубого океана и как ее применить в процессе поиска работы.

Если вы хотите узнать больше о данной концепции, вы можете познакомиться с книгой Стратегия голубого океана.

Заглянем внутрь книги

Comments

comments

Заглянем внутрь книги: 2 комментария

 • 06.07.2012 в 16:15
  Постоянная ссылка

  Євгеній, книга досить практична і цікава. Але незрозуміле Ваше правило 3х дзвінків після відправки резюме. Навіть після 1го дзвінка найчастіша фраза :»З вами звяжуться в разі зацікавленості протягом такого-то часу». Тобто якщо кандидат не підходить, то і не будуть йому передзвонювати, якщо ж компанія зацікавилась, то передзвонить, навіть без попереднього уточнюючого дзвінка кандидата. Суть дзвінка мені не зрозуміла, як це може підвищити шанси на більшу зацікавленість. Можливо Ви могли пояснити Вашу позицію?

  Ответить
 • 08.07.2012 в 13:29
  Постоянная ссылка

  Ірино, дуже дякую за гарні слова на адресу книжки! 🙂
  Ви усе вірно підмітіли. Коли ви отримали чітку відповідь, що «ви нам не підходите», то немає необідності телефонувати ще декілька разів. Але якщо ви відправили свое CV, і не отримали жодної відповіді, саме в цьому разі ви маєте точно встановити де ваше CV, чи розглянули його, і яка буде відповідь компанії щодо вас.
  Поясню на прикладі. Наприклад, я розіслав за тиждень своє CV по 30 вакансіям. Як ви думаєте, скількі відповідей я отримаю? Значно менше ніж 30. Десь близько 5-10. А мав би отримати відповідь по усім 30 вакансіям. Так ось як раз це правило «трьох нагадувань» і дозволяло мені отримувати 30 відповідей із можливих 30. Усе дуже просто! 🙂

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *